شخصا مدیریت زمان را تجربه کنید

posted Sep 4, 2011, 10:31 PM by حسین صادق‌فر   [ updated Sep 4, 2011, 10:37 PM ]
مدیریت محترم شما هم می توانید:
امروز جلسه ای با مدیر ارشد یکی از سازمان های طرف قراردادم داشتم. ایشان در استفاده از ابزارهای مدیریت مهارت خوبی دارند و از معدود مدیرانی هستند که از ابزار مدیریت زمان به خوبی بهره می برند.
ایشان به خوبی از امکانات موبایل پیشرفته ای که دارند استفاده می کنند. مثلا اینکه کارهای مختلفی را که در بیرون از دفتر کارشان مشخص می شود در موبایل ثبت می کنند و بعد موبایلشان را با نرم افزار اوت لوک نصب شده روی کامپیوتر دفتر کارشان سینک می کنند. پس از اولویت بندی کارها و در مواردی که نیاز به ارجاع کار به دیگران وجود داشته باشد، کارها را برای دیگران به اشتراک می گذارند.
امروز طی یک ساعت جلسه، فهرست کارهای ایشان را که در نرم افزار اوت لوک ثبت شده است مرور و اولویت ها (ترکیبی از فوریت و اهمیت کارها) را بازنگری کردیم. پروژه های جدیدی تعریف و تشریح شد و قرار شد بنده جدی تر از گذشته و با صرف نظر از شائبه هر گونه جسارتی، روزانه عملکرد رسیدگی به کارهایشان را ارزیابی کنم و در صورت نیاز تذکرات لازم را به ایشان بدهم.
پیشنهاد می کنم شما مدیر محترم نیز از نرم افزارهای بسیار کاربردی، ساده و در دسترس اوت لوک پروفشنال و وان نوت برای مدیریت کارهایتان سود جویید.
Comments