وب سايتي براي پيگيري كارها

posted Oct 15, 2010, 10:48 PM by حسین صادق‌فر   [ updated Jul 6, 2011, 11:27 PM ]

مدير هستيد و در حال پی گیری کارهایی که اعضای سازمان باید انجام دهند. هر از چند گاهی باید ایمیلی را برای اعضا ارسال کرده و از روند کار مطلع شوید و يا مدیر فروش شرکتی هستید و مشتری شما اعلام کرده که  فعلا به محصول شما نیاز ندارد اما ممکن است پس از یک ماه به آن نیاز داشته باشد لذا شما باید پس از گذشت یک ماه با این مشتری تماس بگیرید. اینها تنها بخشی از سناریوهایی است که می توان با استفاده از سرویس FollowUpThen آنها را به بهترین شکل رفع و رجوع کرد. این سرویس به ساده ترین روش ممکن به شما اجازه مدیریت کارها را می دهد. قبل از بحث در مورد روش استفاده از این سرویس باید بدانید که نیازی به ثبت نام نیست. کافیست هنگام نوشتن ایمیل، یک نسخه را هم به آدرس FollowUpThen با فرمتهای زیر ارسال کنید. قبل از بررسی فرمت ایمیلها باید به نکات زیر توجه کنید: درج آدرس FollowUpThen در CC :     اگر گیرنده ایمیل در زمان مقرر به شما پاسخ ندهد هم شما و هم او یک ایمیل یادآوری دریافت خواهید کرد. دریافت کننده ایمیل باید حتما با استفاده از گزینه Reply all پاسخ شما را بدهد تا سرویس FollowUpThen هم از پاسخ داده شدن به ایمیل مطلع شود. البته هر زمانی با ارسال یک ایمیل به pending@followupthen.com می توانید دریافت ایمیلهای یادآوری را متوقف کنید. درج آدرس FollowUpThen در BCC :  تنها شما ایمیل یادآوری دریافت خواهید کرد. درج آدرس FollowUpThen در TO :     پس از گذشت مدت زمان تعیین شده یک ایمیل یادآوری دریافت خواهید کرد. تا به حال باید متوجه شده باشید که استفاده از این سرویس با ارسال یک ایمیل به آدرسی با فرمت خاصی به FollowUpThen مقدور است. فرمت این آدرسها را در ادامه ببینید:

بازه زمانی:

1minute@followupthen.com

2hours@followupthen.com

3days@followupthen.com

4weeks@followupthen.com

5months@followupthen.com

6years@followupthen.com

روز هفته:

tuesday@followupthen.com

tues@followupthen.com

عباراتی که در محاورات استفاده می شود:

tomorrow@followupthen.com

nextweek@followupthen.com

nextmonth@followupthen.com

تاریخ مشخص:

mar30@followupthen.com

2010-05-30@followupthen.com

زمان مشخص:

11am@followupthen.com

زمان و تاریخ مشخص:

tomorrow9am@followupthen.com

aug2512pm@followupthen.com

وقایع تکراری:

everyweds@followupthen.com

everymar30@followupthen.com

يادآوري مشاور مديريت: من اين ابزار بسيار مفيد را آزمودم و از نتيجه كار بسيار خوشحال شدم. زمان پيگيري تصويري مشابه تصوير زير براي شما ارسال مي شود:

 

 

همانطور که می بینید استفاده از این سرویس بسیار کارآمد و سریع است و نیازی به انجام هیچ گونه ثبت نام و یا دیدن تبلیغات نیست. نکته جالب اینکه این سرویس به صورت خودکار منطقه زمانی شما را تشخیص می دهد. با استفاده از این سرویس به سادگی و سرعت می توان کارها را سازماندهی کرد. توجه شما را به نکته دیگری هم جلب می کنیم. اگر به سایت این سرویس سری بزنید می بینید که بسیار ساده طراحی شده است ولی در عین سادگی بسیار زیبا بوده و سرویس را با سرعت معرفی می کند. از سوی دیگر برای استفاده از این سرویس رایگان نیازی نیست کارهای اضافه ای همچون ثبت نام را انجام دهید. این سایت می تواند نمونه خوبی از روش درست طراحی رابط کاربری باشد. حذف حواشی و پرداختن به اصل موضوع. نظر شما در مورد این سرویس چیست. آیا سرویس مشابهی را می شناسید؟

اين مطلب از اينجا برداشت شده است.

Comments