مدال محبت

posted Jan 27, 2015, 5:05 AM by حسین صادق‌فر
۱- نامه مشاور مدیریت
باسلام
اگر با آقای دکتر جلسه داشتید در مورد استراتزی ایشان را به این نکات توجه بدهید:
همه چیز پول نیست و با پول همه چیز حل نمیشه (استناد به خط خطی هایی که ایشان روی پیش نویس سند سوات داشتند).
آقای دکتر باید بدانند که هارمونی سبب خوشبختی میشه
آقای دکتر چطور می خواهند مهربانی را اشاعه دهند؟ 
اگر یک نقاش (تصویرگر) را به آقای دکتر معرفی کنیم، ایشان پنج سال آینده را چگونه برای ایشان شرح می دهد تا وی آن را تصویرگری نماید؟

۲- پاسخ نماینده مدیریت
با سلام و ادب احتراما" با توجه به شناختي که از دکتر دارم ايشان نيز خيلي به بنده و همکاران توصيه بر مهرباني و رفاه پرسنل دارند و حتي بدو ورود نظر سنجي از کليه پرسنل داشتند و اصرار بر رفع ضعف هاي مديران در رفتار با پرسنل بيمارستان. به نظر من دخيل شدن در پروژه هاي مختلف نشان دهنده ديدهارمونيک ايشان مي باشد. در مورد تصويرگري کارهایی که ایشان در نظر دارد دور از ذهن نيست بشرط ادامه راه توسط روساي بعدي. البته قصد من دفاع کامل نيست ولي چيزي که درک کردم بود. در نهايت چنانچه بعنوان مشاور سئوالات از دکتر بشود و به چالش کشيدن ايشان توسط فرد توانمندي چون حضرتعالي نتيجه بهتري خواهد داشت. با تشکر وسپاس 

۳- جمع بندی مشاور مدیریت
باسلام و خداقوت
در اینکه شناخت شما از من نسبت به آقای دکتر بیشتر است شکی ندارم. لیکن توجه به نکات زیر مهم است:
۱- تمام پیامبران مبعوث شده اند که به مهربانی توصیه کنند و حتما بهتر و بیشتر از آقای دکتر هم این ماموریت مهم را انجام داده اند لیکن من به دنبال اقدامات عملی و سیستمی در این مسیر می گردم. برای توضیح بیشتر که رفع کننده هر گونه ابهامی باشد پیشنهاد می کنم این دوربین مخفی که همراه با اهدای مدال محبت است را نگاه کنید:
http://www.aparat.com/v/g9Scf
۲- اصرار بر رفع ضعف ها بدون ریشه یابی آنها نتیجه چندانی ندارد. در چند مورد مستنداتی دارید که نشان می دهد آقای دکتر مسایل را ریشه یابی کرده و برای رفع آنها پیشنهاد بهبود ارایه شده است. 
۳- در مورد تصویرگری با نظر شما موافقم و منتظرم که این کار عملیاتی شود.
۴- تصور من به هیچ عنوان این نیست که شما در حال دفاع از ایشان هستید لیکن توصیه و اصرار را به هیچ عنوان اقدام عملی نمی دانم و قایل به این هستم که حتما مستنداتی مشاهده کنم. اگرچه خودم برای حرف هایی که زدم مثال های نقضی در اختیار دارم.
۵- بنده تمایل شدیدی دارم که با ایشان جلسه داشته باشم. با این حال اگر مقرر فرمایید جلسه ای با ایشان برنامه ریزی شود ممنون می شوم.
Comments