توصیه‌های ناب برای مشاورین سیستمهای مدیریتی

posted Nov 12, 2013, 10:20 PM by حسین صادق‌فر   [ updated Nov 12, 2013, 10:22 PM ]
چند روز پیش وقتی پیام های ثبت شده در وب سایت مشاور مدیریت را بررسی می کردم با پیامی از جناب آًقای مهدی خادمی زنجانی (مدیر محترم دفتر موسسه صدور گواهینامه ICL) برخوردم. متن پیام ایشان در ادامه آمده است و پس از پاسخ به پیام ایشان از طریق ایمیلی که معرفی کرده بودند مقاله‌ای را که با عنوان توصیه‌های ناب برای مشاورین سیستمهای مدیریتی نوشته بودند برای من ارسال کردند. من نیز با واقعی دانستن اکثر نکاتی که ایشان در این مقاله از آنها یاد کرده بودند در این پست (فایل پیوست) این مقاله را منتشر کردم امید است مورد استفاده همکاران گرامی قرار گیرد.

متن پیام آقای خادمی زنجانی:

دوست عزيز و گرامي، جناب اقاي صادق فر
امروز بطور اتفاقي با سايت شما اشنا شدم و مقداري از مطالبش را به دقت خوندم. بعنوان كسي كه از سال ۱۳۷۴در زمينه سيستمهاي ايزو فعاليت مي كنه و حدود ۱۳ سال هم هست كه بعنوان سرمميز سيستمهاي موردنظر فعال مي باشم (و حدود يازده ساله كه مديريت يك موسسه صدور گواهينامه در ايران را بعهده دارم) از خوندن مطالب شما خرسند شدم و خوشحالم كه هنوز افرادي مثل شما در فكر آگاهي دادن به مشتريان در خصوص تخلفات متعدد فعالان اين حوزه هستند. از قضا خودم وقتي داشتم اطلاعات CB هاي جديد را كه ماشاء الله تعدادشون در كشور روز بروز مثل قارچ در حال افزايشه، جستجو  مي كردم با سايت شما آشنا شدم.  ظاهراً درد ما مشتركه ...... فروش گواهينامه آن هم با قيمت هاي نازل، افتادن مسئوليت مميزي‌ها بعهده يك سري آدم كم سواد و بي‌سواد كه فقط دنبال بيزينس و تجارتن و ..... واقعاً كه گندشو درآوردن و دليل اصلي بي اعتمادي مشتريان هم اين قبيل افراد هستند كه دير آمده اند و مي خواهند زود بروند.
در پايان بايد بگم كه خوشحال ميشم در حد امكان، مطالب جديد و حرفه اي اين حوزه و آخرين اخبار و اطلاعات بازار را در اختيارتون بزارم. مطالب و اخباري كه مطمئناً براي افرادي مثل شما (و البته خوانندگان شما) جذاب خواهد بود. ارادتمند - مهدي خادمي زنجاني
Ċ
حسین صادق‌فر,
Nov 12, 2013, 10:20 PM
Comments